Jump to content
Codziennik
  • ...
  • Polacynasaksach.pl

Złote myśli, cytaty i przysłowia.

mleczko

Recommended Posts

• Replies 54
    • Created
    • Last Reply

Top Posters In This Topic

• mleczko

28

• Skorpion

8

• Kajtkowa

5

• mozah

4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam dzisiaj bardzo dobry nastrój. Może udzieli się komuś ?

Najlepszą metodą do zainspirowania odkrywczych myśli, jest zaklejenie koperty.

[align=right]– Prawo Murphy’ego[/align]

• 3 weeks later...
    • 2 weeks later...
    • Administrators

Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i czeka.

Terry Pratchett

• 4 weeks later...

Myśl złota ale super . Moja znajoma lubi czytać i uczestniczyć w kilku forach . na jednym z nich - nie z branży opiekunkowej , była dosyć aktywna .Lubiłam ja czytać ale od pewnego czasu nic nie pisze , Zapytałam w mailu dlaczego . Cytuje odpowiedź :

" A nie udzielam się bo to teraz taki gołębnik " ja wielkie oczy i pytam dlaczego gołębnik ? a ona : a pamiętasz ten serial : szpital na peryferiach i Doktora Strosmajera i jego słowa : gdyby głupota umiała latać to latałaby pani jak gołębica . Teraz chyba już wiesz dlaczego o tym forum mówię gołębnik. :):):) '

Myśl złota ale super . Moja znajoma lubi czytać i uczestniczyć w kilku forach . na jednym z nich - nie z branży opiekunkowej , była dosyć aktywna .Lubiłam ja czytać ale od pewnego czasu nic nie pisze , Zapytałam w mailu dlaczego . Cytuje odpowiedź :

" A nie udzielam się bo to teraz taki gołębnik " ja wielkie oczy i pytam dlaczego gołębnik ? a ona : a pamiętasz ten serial : szpital na peryferiach i Doktora Strosmajera i jego słowa : gdyby głupota umiała latać to latałaby pani jak gołębica . Teraz chyba już wiesz dlaczego o tym forum mówię gołębnik. :):):)  '

Nie wiesz Aniak co można cudzymi złotymi myślami zrobić? można takiego gołębia na zawsze w gołębniku zamurować. Ja to wiem .

Istny Diabel

"Niech ludzie nieznający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać". Wisława Szymborska.

"Niech ludzie nieznający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać". Wisława Szymborska.

Czytałam ostatnio biografie ww . Miała prawo tak napisać.  I nie tylko Nobla ale i Oskara powinna dostać. Artystka jak ta lala  :P .