Jump to content

Guidelines

Czynne ucznia w dyskusjach dyskusyjnych dyskusyjnych forumowych akceptacji dnia, najpierw przeczytaj I. Na forum jest zabronione1. Zamieszczanie lubdynarnych, lub szkalujących kogokolwiek treści, rozumiemy przez użytkowników forum,     spotości rasowe, grupy wyznaniowe itp. 2. Zamieszczanie treści wulgarnych, TAKIE Jak:    -niewyszukane słownictwo -materiały    pornograficzne i drastyczne     Powyższe Dotyczy Nie TYLKO pisanych w Postach, ale rowniez zdjęć i awatarów treści oraz opisników Do ma-      teriałów U treści dowcipniśpunktach1i 23.Zabrania się kopiowania forum bez pisemnej zgody autora i administracji. II. Na forum jest mile widziany porządek, dlatego nocuję użytkowników do: 1.  Unikania zakładania tematów omówionych i nie powielania wiadomości wątków. 2.  Nie dublowania kont, jeżeli masz problem własnego konta konta, zwróć się do administracji. 3.   Zakładania nowych wątków w odpowiednich działach. 4.  Nie umieszczania kilku postów pod rządem, jeżeli chcesz coś dopisać, istnieje funkcja "edytuj". 5.  Nie zamieszczania   postów, które niczego nie wnoszą do wyszukiwania typu: "zgadzam się", "i ja też" i tym zaznacz. III.

      
  

 

Jeżeli będziesz uciążliwy forumowiczem musisz liczyć się z konsekwencjami:  1.  Upomnienia. 2.  Czasową konta bądź stały blokadą.
    
IV. Serwis „Polacynasaksach.pl” nie ponosimy odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników.

      Posty zaśmiecające forum z radości w regulaminie będzie usuwane, bądź modyfikowane.       Rozpat język jest punktowanie przewinień za pomocą systemu ostrzeżeń.Po opracowaniu takowego        zamieszczona informacja.      Administrator
      


 
 

            

×
×
  • Create New...

Important Information

Przeglądając, użytkując naszą stronę zgadzasz się na nasze warunki