UA-101272411-1 Skocz do zawartości

Polacynasaksach ....Każdy ma swój Everest.... Blogosfera

O BLOGU Wiele różnych słów można napisać o górach. Można je kochać lub przeklinać.Czasem - być obojętnym , nie odczuwać ich magii. Ale w jakimś sensie - każdy jest człowiekiem jakiejś góry - realnej lub tej w przenośni. Jeśli tylko dąży do osiągnięcia ,,swojego '' szczytu. Więc - każdy ma swój Everest . Ten cytat Norgaya Tenzinga , który wraz z Edmundem Hillarym jako pierwsi zdobyli Mt. Everest dedykuję wszystkim , którzy się wspinają - lub tylko wędrują.
czytaj dalej

Polacynasaksach Co w trawie piszczy Blogosfera

Gęsi - he he he , ludzie określają kogoś , kto jest nie za bardzo rozgarnięty . Ale nie zdaje sobie sprawy , że to bardzo mylne określenie . Wiele porównań np. chytry jak lis , wierny jak pies , pracowity jak mrówka , uparty jak osioł , dumny jak paw , itp . itd . nie jest adekwatny do cech charakteru wymienionych zwierząt. Pewnie niektóre mogłyby obrazić się...
czytaj dalej
Co nowego?
  • Witamy na stronie
  • Polacynasaksach.pl
Admin

Dzień dobry, czyli wątek powitalny :)

Rekomendowane odpowiedzi

Admin

Witam serdecznie na forum Polacynasaksach.pl.

Z założenia forum jest skierowane do osób, które wyjechaly za chlebem poza granice naszej pięknej Polski, ale Ci, którzy zamierzają to zrobić, bądź Ci, którzy powrócili do kraju również są mile widziani.

Zachęcam do rejestrowania się, aktywnego uczestnictwa, dodawania tematów i wątków.

W razie wątpliwości , jako administrator służę pomocą oraz będę się starać, aby forum się rozwijało .

Admin.

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dobry wieczór :heart:  fajnie , że cierpię na bezsenność.  Czyżbym miała szczęście i trafiłam na dobre forum? Widzę że to początki . Wpisuje się tu na stałe. Życzę powodzenia.

Z nazwy forum wynika ,że to jest rozszerzony zakres. To nie dla jakiejś wybranej grupy zawodowej  - tylko dla wszystkich , tak?  To może panowie zmobilizują się i zamiast na piwko włączą się w  "Wieczorne Polaków rozmowy". Jestem opiekunką pracuję w Niemczech ale już jestem zmęczona opisami stanu zdrowia podopiecznego. Może wreszcie będzie forum na którym humor będzie tryskał. Czekam i zapowiadam swój aktywny udział. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin

Witam pierwsze użytkowniczki, bardzo mi miło  :)

Jeżeli macie jakieś pomysły, sugestie co do treści i kierunku w jakim forum zmierzać powinno, to piszcie śmiało.

Chciałabym, aby forum stanowiło miejsce wymiany doświadczeń, rad, pełniło funkcję informacyjną oraz i rozrywkową czasem... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin

Dobry wieczór :heart:  fajnie , że cierpię na bezsenność.  Czyżbym miała szczęście i trafiłam na dobre forum? Widzę że to początki . Wpisuje się tu na stałe. Życzę powodzenia.

Z nazwy forum wynika ,że to jest rozszerzony zakres. To nie dla jakiejś wybranej grupy zawodowej  - tylko dla wszystkich , tak?  To może panowie zmobilizują się i zamiast na piwko włączą się w  "Wieczorne Polaków rozmowy". Jestem opiekunką pracuję w Niemczech ale już jestem zmęczona opisami stanu zdrowia podopiecznego. Może wreszcie będzie forum na którym humor będzie tryskał. Czekam i zapowiadam swój aktywny udział. :D

Tak, przewidujemy użytkowników z wielu grup zawodowych :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Jeżeli macie jakieś pomysły, sugestie co do treści i kierunku w jakim forum zmierzać powinno, to piszcie śmiało.

Chciałabym, aby forum stanowiło miejsce wymiany doświadczeń, rad, pełniło funkcję informacyjną oraz i rozrywkową czasem... :)

Właśnie takie forum potrzebne ,żeby nie zamykać się w jednej grupie zawodowej. Przecież można zbzikować rozprawiając tylko o jednym. Bardzo dobry pomysł. Jest nas sporo poza granicami kraju. Pracujemy w różnych zawodach a taka zmiana wirtualnego otoczenia pozwala na oderwanie się od codzienności. Czasem przydałoby się opiekunce mieć możliwość pogadania z hydraulikiem np, jak odetkać zatkany zlew. To żart w tym przypadku , ale.................. nic nie stoi na przeszkodzie,żeby i taką wiedzę mieć. :cool: Czasem przyda się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin

Właśnie takie forum potrzebne ,żeby nie zamykać się w jednej grupie zawodowej. Przecież można zbzikować rozprawiając tylko o jednym. Bardzo dobry pomysł. Jest nas sporo poza granicami kraju. Pracujemy w różnych zawodach a taka zmiana wirtualnego otoczenia pozwala na oderwanie się od codzienności. Czasem przydałoby się opiekunce mieć możliwość pogadania z hydraulikiem np, jak odetkać zatkany zlew. To żart w tym przypadku , ale.................. nic nie stoi na przeszkodzie,żeby i taką wiedzę mieć. :cool: Czasem przyda się.

Dziekuję za sugestię i mam taką nadzieję, że na tym forum znajdą również chwilę wytchnienia Polacy pracujący w całej Europie i nie tylko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

:heart :Dzień dobry w sobotę. Za oknem mgła . Listopad to najcięższy do przeżycia m-c w roku. Jeszcze parę dni i się przepołowi ;)  . A w grudniu udzieli nam się już nastrój świąteczny i będzie sympatycznie. Dobrej soboty wszystkim życzę.DSCF2380.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin

Dziękuję za sugestie dotyczące nowych działów- burza mózgów w każdej chwili mile widziana :)

Przed chwilą utworzyłam możliwość zamieszczania awatarów o większych rozmiarach, w tym ruchomych- pierwszy, testowy znalazł się u mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mozah

Witam i ja . Też opiekunka ,,na saksach'' - choć w różnych krajach się zdarzało pracować. Miło popisać z towarzyszami czasem doli a czasem niedoli . A swoją drogą - też ciekawie być na forum od samego początku , może kiedyś i jakiś pomysł od siebie podsunąć ....

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Witam i ja . Też opiekunka ,,na saksach'' - choć w różnych krajach się zdarzało pracować. Miło popisać z towarzyszami czasem doli a czasem niedoli . A swoją drogą - też ciekawie być na forum od samego początku , może kiedyś i jakiś pomysł od siebie podsunąć ....

Dobry wieczór - wyprzedziłaś mnie koleżanko, ja byłam druga. Mam nadzieje zagościć tu na dłużej. Jako  I i  II mamy coś do powiedzenia. :shy:

Ok, uwzględnię w regulaminie  ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin

Witaj Pamino serdecznie :) Będę wdzięczna za każdy pomysł :)

Forum rodzi się w bólach i powoli , jednak pomału grafika zostanie poprawiona, bo teraz to jest właściwie podstawowy skrypt, ale mam nadzieję ,że znajdzie na nim azyl wiele osób :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Witaj Pamino serdecznie :) Będę wdzięczna za każdy pomysł :)

Forum rodzi się w bólach i powoli , jednak pomału grafika zostanie poprawiona, bo teraz to jest właściwie podstawowy skrypt, ale mam nadzieję ,że znajdzie na nim azyl wiele osób :)

Dzień dobry w niedzielę . Dzisiaj znów nocny przymrozek i niebo bez chmurki. Ogród posrebrzony - bardzo ładnie wygląda.Może już zima puka do nas? Dobrego dnia .640x426http://1.bp.blogspot.com/-vSkYX_OxVt8/VHdrVMY_qmI/AAAAAAAAFJA/ASaefKbm5sY/s1600/DSCF1029c-Blog-1024Q100MF046222.jpg[/img]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin

Dobry wieczór .

"Każda pra­ca jest dob­ra, o ile jest dob­rze wykonywana. "

Albert Einstein

Zatem wzorując się na Albercie biorę się za regulamin :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin

Ciepło pozdrawiam ;) szykując się do pracy - opiekunka inaczej hehe

Witaj Magmab serdecznie na naszym raczkującym forum :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzień dobry  -  czas leci jak zwariowany, dopiero przyjechałam a  już 4-ty tydzień rozpoczynam. Wnet święta  BN i czas na nadrabianie rodzinnych zaległości. Smacznej kawki z rana. Zapraszam.91773e1f9d63f20fe4c337191c0e4fbb_th2.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Malgi

Witam i ja - opiekunka na urlopie. W domu czeka na mnie dużo zaległych prac, które jakoś same nie chciały się wykonać. Pewnie częściej zajrzę tu jak będę w pracy, a teraz zmykam już do swojej pracy.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Dzień dobry wszystkim:)

Dziękuje za zaproszenie na forum:)

W miarę wolnego czasu będę się udzielać i służyć pomocą.

Miłego dnia życzę:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin

Dzień dobry, witam serdecznie :) Barbaro 48 i wszyscy użytkownicy, jeżeli macie jakieś pytania, lub problem z założeniem wątku, czy inny, to proszę pisać . Założę do tego celu osobny dział w kategorii Forum-zasady i komunikaty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzień dobry w piątek . Trochę późno, ale lepiej niż wcale. Zaplątałam się dzisiaj w tym temacie  może dlatego , że już przed 5-tą rano pisałam ?. Musiałam usunąć wpis. Pada deszcz , wiatr bardzo silny wieje. Trzeba dzisiaj w domu siedzieć. A jak u Migotki pogoda ? ;);)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzień dobry - s o b o t a - dzień totalnego lenistwa . Jadę dzisiaj na zakupy. Będę atakowała sklepy z zegarkami. Zaczynam kompletować prezenty pod choinkę. Rodzina spora to  i czasu muszę poświęcić trochę. Dzisiaj kupuje zegarek dla męża. Życzę sobie udanych zakupów .

Czy ten zegarek chodzi? - Pyta klient zegarmistrza.

- Nie, trzeba go nosić. - odpowiada sprzedawca.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając, użytkując naszą stronę zgadzasz się na nasze warunki