UA-101272411-1 Skocz do zawartości

Polacynasaksach ....Każdy ma swój Everest.... Blogosfera

O BLOGU Wiele różnych słów można napisać o górach. Można je kochać lub przeklinać.Czasem - być obojętnym , nie odczuwać ich magii. Ale w jakimś sensie - każdy jest człowiekiem jakiejś góry - realnej lub tej w przenośni. Jeśli tylko dąży do osiągnięcia ,,swojego '' szczytu. Więc - każdy ma swój Everest . Ten cytat Norgaya Tenzinga , który wraz z Edmundem Hillarym jako pierwsi zdobyli Mt. Everest dedykuję wszystkim , którzy się wspinają - lub tylko wędrują.
czytaj dalej

Polacynasaksach Co w trawie piszczy Blogosfera

Gęsi - he he he , ludzie określają kogoś , kto jest nie za bardzo rozgarnięty . Ale nie zdaje sobie sprawy , że to bardzo mylne określenie . Wiele porównań np. chytry jak lis , wierny jak pies , pracowity jak mrówka , uparty jak osioł , dumny jak paw , itp . itd . nie jest adekwatny do cech charakteru wymienionych zwierząt. Pewnie niektóre mogłyby obrazić się...
czytaj dalej
Co nowego?
  • Witamy na stronie
  • Polacynasaksach.pl
Admin

Dzień dobry, czyli wątek powitalny :)

Rekomendowane odpowiedzi

Skorpion

Dzien dobry .Dzis mozno chociaz nie wiele ale za to bedzie fajne powietrze.Miłego dzionka zycze:)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorpion

Dzien doberek :)Miłego dzionka zycze .Mrozno super powietrze trzeba sie dzis na dłuzsza przejazdzke rowerkiem wybrac:)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzien dobry - wybieram sie na zakupy jeszcze "opiekunkowe" to już mój ostatni raz. W piatek jade do domu za którym już bardzo tęsknię. Te ostatnie dni są dla mnie oczekiwaniem na ostatni akt. Przetrwam to, bo obecałam . Dobrego dnia.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorpion

Dzien doberek walentynkowo:heart:Miłego dzionka zycze,usmiechnietego,bezstresowego,szybko mijajacego:)Dzis odwiedziny synusia i synowej znowu bede musiała tłumaczyc albo i nie znowu mi sie zmienia zmienniczka ,ale coz zdrowie najwarzniejsze .Miłego dzionka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorpion

Dzien doberek:) Zycze wszystkim miłego dzionka zima troche pokazuje swoje oblicze ,chociaz nie jest to taka,jak pamietam zmłodych i dzieciecych lat.Miłego dzionka zycze wszystkim:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzien dobry - własnie wybieramy się po raz ostatni do mojego byłego podopiecznego. Jutro zamknę 30 m-czny  okres pracy . Okres bardzo inny od moich pozostałych miejsc, w których pracowałam . Podopieczny odszedł w pełnej swiadomości - to moje pierwsze takie doświadczenie . Mam pustkę w głowie i w sercu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzien dobry - piatek, nie spie juz od godziny . Chyba kawę sobie zrobię i poczekam  aż sie rozwidni. Dzień mam wypełniony  po brzegi . Po południu wyjazd do domu . Dobrego dnia.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorpion

Dzien doberek :) Za oknem az miło popatrzec,zapowiada sie ładny dzien a taki bedzie na pewno!!Miłego zycze wszystkim

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorpion
4 godziny temu, mleczko napisał:

Dzien dobry - piatek, nie spie juz od godziny . Chyba kawę sobie zrobię i poczekam  aż sie rozwidni. Dzień mam wypełniony  po brzegi . Po południu wyjazd do domu . Dobrego dnia.

Szerokiej drogi Mleczko:) Odpoczywaj zasłurzenie w domku:)

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorpion

Dzien doberek:heart:Witam miłego dzionka zycze:)

indeks.jpg

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mozah

Dzień dobry wszystkim z zimowych Beskidów .

Choć - prawdę mówiąc -  to z tych uroków zimy niewiele korzystam. W domu kolejny etap remontów , rodzinie się zebrało na chorowanie.... Cóż , bywa , trzeba przetrwać .

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorpion

Dzien doberek w południe:)Taka dzis zajeta byłam od rana ,ale nic to to tak od czasu do czasu moze byc,pozniej sobie tylko obiadek robiłam no i spokojnie sama zadze sie na włosciach,moja pani na urodzinach u wnuczki.Miłego popołudnia zycze:heart:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dobry wieczór - dopiero znalazłam chwilkę czasu na wpis . W domu czas inaczej płynie, mimo, że jeszcze dzisiaj byłam zwolniona z gotowania obiadu to inne czynności wypełniły mi dzień. Witam radośnie . :heart::heart::heart:

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mozah

Witam w mroźny zimowy poranek. Biało za oknem , -10 na termometrze . Zima , zima..... 

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzien dobry z rana .  Pogoda u nas jeszcze wiosenna ale za parę dni bedzie taka jak u  mozah :) . Jednak już dzień dłuższy i powietrze inne . A może to nasze polskie tak pachnie?  Dobrego dnia .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorpion

Dzien doberek.Miłego dzionka zycze:heart:

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin

Witam. Czas się obudzić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin

Mozah, Mleczko-wasze blogi jeśli pozwolicie wyeksponuję bezpośrednio na sliderze, czyli na tym migajacym nagłówku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mozah
3 godziny temu, Magrat napisał:

Mozah, Mleczko-wasze blogi jeśli pozwolicie wyeksponuję bezpośrednio na sliderze, czyli na tym migajacym nagłówku.

Witam serdecznie - wprawdzie nie o poranku , ale zimowy zmierzch też jest piękny. Tylko czas jakoś tak szybko mija i do wyjazdu coraz bliżej .

A co do bloga - to oczywiście zgadzam się - umieść go proszę tam , gdzie uważasz.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko
6 godzin temu, Magrat napisał:

Ja jeszcze skrzydeł nie rozwinęłam .  :P  :-)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin
5 minut temu, mleczko napisał:

Ja jeszcze skrzydeł nie rozwinęłam .  :P  :-)

A jaki ptaszek? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko
3 minuty temu, Magrat napisał:

A jaki ptaszek? 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając, użytkując naszą stronę zgadzasz się na nasze warunki