UA-101272411-1 Skocz do zawartości

Polacynasaksach ....Każdy ma swój Everest.... Blogosfera

O BLOGU Wiele różnych słów można napisać o górach. Można je kochać lub przeklinać.Czasem - być obojętnym , nie odczuwać ich magii. Ale w jakimś sensie - każdy jest człowiekiem jakiejś góry - realnej lub tej w przenośni. Jeśli tylko dąży do osiągnięcia ,,swojego '' szczytu. Więc - każdy ma swój Everest . Ten cytat Norgaya Tenzinga , który wraz z Edmundem Hillarym jako pierwsi zdobyli Mt. Everest dedykuję wszystkim , którzy się wspinają - lub tylko wędrują.
czytaj dalej

Polacynasaksach Co w trawie piszczy Blogosfera

Gęsi - he he he , ludzie określają kogoś , kto jest nie za bardzo rozgarnięty . Ale nie zdaje sobie sprawy , że to bardzo mylne określenie . Wiele porównań np. chytry jak lis , wierny jak pies , pracowity jak mrówka , uparty jak osioł , dumny jak paw , itp . itd . nie jest adekwatny do cech charakteru wymienionych zwierząt. Pewnie niektóre mogłyby obrazić się...
czytaj dalej
Co nowego?
  • Witamy na stronie
  • Polacynasaksach.pl
Admin

Dzień dobry, czyli wątek powitalny :)

Rekomendowane odpowiedzi

mleczko

Dzien dobry - teraz mogę napisać co sie dzieje za drzwiami . Pochmurno i plusowo :-) wiosna sie zbliża.

Gdzie to podziewa się mozah , Skorpion , Lusia . Kajtkowa .  Co się dzieje ? czasu brak czy zastój przedwiosenny ?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzień doberek  - pięknie, pięknie, pięknie . Spadł  śnieg myślę, że to ostatnie sprzątanie na górze, za parę dni sypnie kwieciem . Wczoraj nasza wierzba pokryta " baźkami" dzisiaj odziana na biało. Dobrego dnia .

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzień dobry - patrzę w okno i ....... chce się żyć. Wiosna idzie na całego.  Dobrego dnia .

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzień dobry - mam na dzisiaj  pomysł :) zaraz po śniadaniu jedziemy przed siebie . Zahaczymy o Zieloną Gorę  ale tylko na chwilę . Ciekawa jestem co się zmieniło w  naszej  regionalnej stolicy :) .  Zrobimy tak jak za młodzieńczych lat na "spontana " :) . Jak dobrze pójdzie, to żegnam  do niedzielnego wieczorku .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lusia2017

Dzien dobry - cieplo dzisiaj moglabym iść na spacer, jednak jestem zmeczona chodzeniem za babcia . Ja juz wysiadam a babia pelna energii . Odpocznę sobie i trochę poczytam .

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzień dobry około południa . Jestem w rozjazdach, wykorzystuje czas . Pogoda brzydka więc załatwiam swoje domowe sprawy. Kiedy wiosna ? nikt nic nie wie . Jak w czeskim filmie . 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorpion

Dzien doberek:heart:Miłego dnia wszystkim zycze.Ja powoli sie ogarnia, zaczynam wracac do normalnosci o ile mozna to tak powiedziec!! Zycie płata figla w momencie gdy sie najmniej tego spodziewamy!! Miłego dzionka:)

17352070_412693425789761_748072171802418336_n.jpg

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin

Witam i cieszę się :)

Stęsknił się, a jakże :flower2:

Pracuję teraz nad stroną na tyle na ile mi czas pozwala. Robię to na tzw" lokalnym serwerze" , normalny  proces. To co zaplanowałam to realizuje. Nie bedę pisała o co chodzi, bo wiadomo jak to się kończyło i gdzie lądowały pomysły:angry:  Zarejestrowanych jest juz nas trochę więcej. Pomału idziemy do przodu .

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko
2 godziny temu, Skorpion napisał:

Dzien doberek:heart:Miłego dnia wszystkim zycze.Ja powoli sie ogarnia, zaczynam wracac do normalnosci o ile mozna to tak powiedziec!! Zycie płata figla w momencie gdy sie najmniej tego spodziewamy!! Miłego dzionka:)

17352070_412693425789761_748072171802418336_n.jpg

A jakże , np. ja  :-)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzień dobry - odpoczywam , jestem już po zakupach i chatę ogarnęłam . Pogoda wiosenna, pada drobny deszczyk i cieplej niż wczoraj.  Wolę już deszcz,  niż  śnieg i mróz . Byle do wiosny jak to się mówi :D .

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorpion
10 godzin temu, mleczko napisał:

A jakże , np. ja  :-)

Miło:)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin
11 godzin temu, mleczko napisał:

Dzień dobry - odpoczywam , jestem już po zakupach i chatę ogarnęłam . Pogoda wiosenna, pada drobny deszczyk i cieplej niż wczoraj.  Wolę już deszcz,  niż  śnieg i mróz . Byle do wiosny jak to się mówi :D .

Widziałaś już jaskółki? Jedna mi powiedziała , że niedobre są spółki, zwłaszcza sugerowane przez kogoś.

Posłuchałam-żadnych zespołów. Będę zawsze tu samodzielnie pracować, zwłaszcza , że budowałam to forum od fundamentow.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko
7 godzin temu, Magrat napisał:

Widziałaś już jaskółki? Jedna mi powiedziała , że niedobre są spółki, zwłaszcza sugerowane przez kogoś.

Posłuchałam-żadnych zespołów. Będę zawsze tu samodzielnie pracować, zwłaszcza , że budowałam to forum od fundamentow.

Dzień dobry :) .

Jaskółek jeszcze nie ma, nie przyleciały. albo ja mieszkam w miejscu gdzie nie mogą  uwić ( a raczej ulepić ) gniazd . To dzielnica domków jednorodzinnych . Na temat spółek to nie mam nic do powiedzenia,  zawsze i we wszystkim występuję solo .  

Jaskółki  samiczki  są  niewierne i plasują się na czele  "opierzonych fruwających"w tej roki  . Wczesnym rankiem wylatują z gniazd pozostawiając tam partnera i oddają się "nierządowi" . Szukają partnerów silnych i zdrowych . Tak to mentalność :-)  samiczek w tym gatunku .

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorpion

Dzien dobrek:)Miło wejsc na forum i nie widziec zieleni bijacej po oczach hihihih.Milutkiej soboty zycze spokojnej ,słonecznej,bezstresowej ,idp szybko mijajacej:):)

29497887_596280397431062_4199442008272909827_n.jpg

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin

Witam i go on do zajęć:easy2:

Lubię to :yes:

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lusia2017

Dzień dobry  zaglądam do Was i zaglądam, miałam problem z babcia i  potrzebowałam rady od doświadczonych opiekunek . Potrzeba jest matka wynalazków, musiałam sama jakoś  poradzić. dzisiaj mam dzień wolny pogoda jako taka :) . Zmęczona jestem to sobie poleżę . Moja babcia z córką teraz rozmawia. Obie są szczęśliwe . 

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzień dobry - wróciłam do domu przed godziną. Dzień piękny, pogoda  też , jestem zmęczona  cały dzień na nogach .  Od dzisiaj dłuższy dzień :)  widać to gołym okiem.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorpion

Dobry wiecczor ,ja nie wiem niby niedziela a czasu mi brakuje !Czy wy tez tak macie czasami:)

12376457_407297302792339_1895277591032946146_n.jpg

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorpion

Dzien doberek czemu z tad poucielali wszyscy tubylcy,wracac pisac tutaj!!Miłego popołudnia zycze:)

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin

Nie pouciekali- okres przedswiąteczny, częsc w domach a ja cały czas montuję na tyłach :easy2:

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko
17 godzin temu, Skorpion napisał:

Dzien doberek czemu z tad poucielali wszyscy tubylcy,wracac pisac tutaj!!Miłego popołudnia zycze:)

Dzień dobry nikt nie uciekł . Ja tu jestem . Muszę jednak napisać, że jestem zwierzęciem stadnym, nie lubię sama być ze sobą. Administracja widzę ciągle udoskonala i upiększa forum . A ja lubię popisać , ale z kimś . Roboty w domu po kokardkę, jakoś to ogarniam,  przy pomocy męża.  Pozdrawiam  serdecznie .

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin

Grafika będzie doszlifowana na końcu, ale będą to kosmetyczne poprawki. Przy budowie strony jest dużo pracy i jest to żmudne zajęcie ale satysfakcjonujące. Trzeba to lubić, bo aby uzyskać wymierny efekt trzeba trochę nad tym poślęczeć.

Nie jest żle, zważywszy , że domena została założona niewiele ponad rok temu, a średnio na podobnych forach po około 1-2 latach od zarejestrowania strony, zaczynają pojawiać się pierwsze posty.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorpion

Dzien doberek.Trzymamy kciuki za Magrat.Miłego dzionka zycze.Mleczko ja to tak z doskoku kure ostatnio tyle sie u mnie dzieje ,ze mysli ciezko pozbierac ,ale staram sie.U mnie zima zawitała ,sniegiem posypała wiec nie zajaca lecz gwiazdora bede oczekiwała hihih:)

29597978_1950021005312709_3837549695782919053_n.jpg

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin
1 godzinę temu, Skorpion napisał:

Dzien doberek.Trzymamy kciuki za Magrat.Miłego dzionka zycze.Mleczko ja to tak z doskoku kure ostatnio tyle sie u mnie dzieje ,ze mysli ciezko pozbierac ,ale staram sie.U mnie zima zawitała ,sniegiem posypała wiec nie zajaca lecz gwiazdora bede oczekiwała hihih:)

29597978_1950021005312709_3837549695782919053_n.jpg

Trzymam kciuki, aby wszystko się ułożyło.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając, użytkując naszą stronę zgadzasz się na nasze warunki