UA-101272411-1 Skocz do zawartości

Polacynasaksach ....Każdy ma swój Everest.... Blogosfera

O BLOGU Wiele różnych słów można napisać o górach. Można je kochać lub przeklinać.Czasem - być obojętnym , nie odczuwać ich magii. Ale w jakimś sensie - każdy jest człowiekiem jakiejś góry - realnej lub tej w przenośni. Jeśli tylko dąży do osiągnięcia ,,swojego '' szczytu. Więc - każdy ma swój Everest . Ten cytat Norgaya Tenzinga , który wraz z Edmundem Hillarym jako pierwsi zdobyli Mt. Everest dedykuję wszystkim , którzy się wspinają - lub tylko wędrują.
czytaj dalej

Polacynasaksach Co w trawie piszczy Blogosfera

Gęsi - he he he , ludzie określają kogoś , kto jest nie za bardzo rozgarnięty . Ale nie zdaje sobie sprawy , że to bardzo mylne określenie . Wiele porównań np. chytry jak lis , wierny jak pies , pracowity jak mrówka , uparty jak osioł , dumny jak paw , itp . itd . nie jest adekwatny do cech charakteru wymienionych zwierząt. Pewnie niektóre mogłyby obrazić się...
czytaj dalej
Co nowego?
  • Witamy na stronie
  • Polacynasaksach.pl
Admin

Dzień dobry, czyli wątek powitalny :)

Rekomendowane odpowiedzi

Admin

Witam. Zarodek czytelni już powstał. Kilka tytułów jest już dostępnych do odczytu. Dziś jeszcze wstawię więcej i uładzę to graficznie.

Jest też podstrona do przepisów kulinarnych. Pojawiają  się nowe, bo korzystam z tzw kanałów RSS. 

Jest robiony zbiór przepisów kulinarnych on line do samodzielnego uzupełniania. Można je będzie  pogrupować kategoriami .

Powstanie osobny dział dla osób chcących się dzielić przepisami dietetycznymi.

• Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dobry wieczór. U nas pada cały dzień ale jest ciepło. Wiosna typowa jak w maju . W ogrodzie dzisiaj bawiłam się, do pierwszego deszczu .

DSC06990.JPG

DSC06979.JPG

DSC06980.JPG

DSC06999.JPG

DSC07009.JPG

DSC06955.JPG

DSC06982.JPG

DSC06947.JPG

• Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorpion

f924d28fb3bae6c993c18c6001c74840_th2.gif Dzien doberek miłego dzinka zycze😃😃😃

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzien dobry - już prawie południe a ja jeszcze w lesie z pracą. Kot mnie dzisiaj sterroryzował, mój kochany domowy . Nie spodziewałam się  tego po nim . Taki mały bęcwał 🙂 a chciał pokazać, że rządzi . Pogoniłam mu kota . Zastanawiam się co w takiej małej główce ułoży. A że uparty jak to kot i w dodatku zawsze racje ma nie, chciał ustąpić. W dobry humor mnie wprawił , w zasadzie to ustąpiłam mu . Teraz tylko pilnuje czy gdzieś ze złości nie poznaczy terenu i oby to nie był mój pokój .

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzien dobry - pogoda przecudna, a ja juz po spacerze . Czas domowe obowiązki zacząć wypełniać. 😓:flower2::beast2:

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorpion

Dzien doberek.Miłego dnia zycze

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorpion

Dzien doberek wszystkim :) Miłego dzionka zycze usmiech i słonka,:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorpion

Dzien doberek poznym popołudniem 😎. Gdzie sie całe towarzystwo podziało?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzien dobry od 13 czerwca jestem w pracy . Sztela zanosi się na dobrą ale....... " nie chwal dnia przed zachodem ...." . Miejsce znane ,pracowałam po sąsiedzku .Miałam już nie jechać  wyszło  jednak , że słaby charakter mam . Namówili mnie a plany miałam całkiem inne . No cóż , parę € zawsze sie przyda .

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzień dobry - zacznę od pogody . Pochmurno i chłodniej, jest czym oddychać . Podopieczna wraca do domu w czwartek i mam obawę, że zjem wszystkie czereśnie do tego dnia . Dobrze, że chociaż tu szpaki są, podzielimy się odpowiedzialnością. Oglądam dom z zewnątrz i wewnątrz  - dzisiaj zauważyłam przyklejone piórko sójki nad półką z radiem . Romantyczka . Dobrego dnia .

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzien dobry - jeszcze dzień jestem sama na szteli . Qrcze blade  🙂 nie lubię takiej sytuacji . Dzień, dwa to nawet fajnie, można oddech złapać, ale ponad tydzień ? to za dużo . Dobrego dnia .

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzien dobry - juz piatek jakby kto watpił. Dobrego dnia .

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzień dobry - dzisiaj też trochę chłodniej, może nie trochę, bo to pewnie z 15 st.C różnicy - i znów źle . Za zimno . He,he, taka to ludzka natura - nie dogodzi .

Jeszcze tydzień pracy i będę zbliżała się ku zjazdowi i dobrej szteli . Pogodnego nieba nad głową i spokoju na niedzielę życzę .

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorpion

Dzien doberek:) Wekend szalony sie skonczył zaczyna sie szalony ostatni tydzien, miłego dzionka zycze:)😎:)

34308698_604850579895708_1932617128649687040_n.jpg

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dzień dobry z ciepłego miejsca . Co nam dzisiaj niebo przyniesie  ? spiekotę czy pochyli się nad spragnioną ziemią ? Zaczynamy w pogodną środę życie na wyjeździe .  Powodzenia wszystkim 😀

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając, użytkując naszą stronę zgadzasz się na nasze warunki