UA-101272411-1 Jump to content

Polacynasaksach ....Każdy ma swój Everest.... Blogosfera

O BLOGU Wiele różnych słów można napisać o górach. Można je kochać lub przeklinać.Czasem - być obojętnym , nie odczuwać ich magii. Ale w jakimś sensie - każdy jest człowiekiem jakiejś góry - realnej lub tej w przenośni. Jeśli tylko dąży do osiągnięcia ,,swojego '' szczytu. Więc - każdy ma swój Everest . Ten cytat Norgaya Tenzinga , który wraz z Edmundem Hillarym jako pierwsi zdobyli Mt. Everest dedykuję wszystkim , którzy się wspinają - lub tylko wędrują.
czytaj dalej

Polacynasaksach Co w trawie piszczy Blogosfera

Gęsi - he he he , ludzie określają kogoś , kto jest nie za bardzo rozgarnięty . Ale nie zdaje sobie sprawy , że to bardzo mylne określenie . Wiele porównań np. chytry jak lis , wierny jak pies , pracowity jak mrówka , uparty jak osioł , dumny jak paw , itp . itd . nie jest adekwatny do cech charakteru wymienionych zwierząt. Pewnie niektóre mogłyby obrazić się...
czytaj dalej

Polacynasaksach Czasem można wdepnąć, czyli nauka pływania w wirze z kulą u nogi Blogosfera

Hejka !!!! Przywitam się zakładając blog, gdyż jestem opiekunką, którą trochę roznosi a też może i ponieść w siną dal...Nie znajdując nigdzie miejsca na moje wypociny postanowiłam gdzieś wyrzucić to co sie we mnie nazbierało ...
czytaj dalej

Polacynasaksach Spodoby na dziczyznę-patent Mozah Przepisy

....magia przypraw i kulinarnej precyzji....
czytaj dalej
Co nowego?
  • Witamy na stronie
  • Poszukiwana opiekunka do Szwajcarii, szczegóły u administracji-admin@polacynasaksach.pl
  • Polacynasaksach.pl
Sign in to follow this  
Moderator

Cieśla - Stolarz

Recommended Posts

Moderator
PEKABEX

Pekabex to jedna z najprężniej działających na rynku firm o polskim kapitale, produkująca prefabrykaty żelbetowe i sprężone. Zatrudniamy ponad 1000

Obszar zawodowy: Budownictwo / Geodezja

Praca Cieśla   Praca Stolarz

Przeczytaj cały wpis