UA-101272411-1 Jump to content
Co nowego?
  • Zapraszamy!
  • Polacynaskasach
  • Bezpłatne ogłoszenia
  • Forum
  • Artykuły
  • Czytelnia
Sign in to follow this
Admin

Sezonowa praca w Holandii bez języka przy zbiorach truskawek, malin, jeżyn i pora od zaraz ‚s-Hertogenbosch

Recommended Posts

Admin

Do rozpoczęcia od zaraz sezonowa praca w Holandii przy zbiorach truskawek, malin, jeżyn i pora. Zatrudnienie w ‚s-Hertogenbosch bez języka z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: ‚s-Hertogenbosch.

Wynagrodzenie: 10,05 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy zbiorach truskawek, malin, jeżyn oraz porów;
  • zadaniem będzie także sadzenie, plewienie, przycinanie odrostów, pikowanie, pakowanie oraz obieranie porów;
  • praca głównie na stojąco w szklarni bądź na zewnątrz.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zręczność;
  • należy mieć ze sobą śpiwór, poduszkę oraz ręczniki;
  • we własnym zakresie wyżywienie oraz transport do Holandii;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę 6 dni w tygodniu – około 45 godzin na tydzień (czasami praca będzie konieczna w niedzielę, co zależało będzie od warunków atmosferycznych oraz zapotrzebowania w sezonie);
  • odpłatne zakwaterowanie w hostelu w cenie 70 Eur na tydzień z kosztami gazu, wody, elektryczności oraz zamrażarki (wspólna łazienka, kuchnia i toaleta), a w okresie letnim, gdy brakuje miejsc w hostelach, pracodawca będzie wynajmował kontenery mieszkalne, w których standard jest podobny do letniskowych domków kempingowych;
  • obowiązkowe ubezpieczenie w wysokości 21,14 Eur na tydzień;
  • wykonywanie pracy możliwe w różnych lokalizacjach – do 35 km odległości od zakwaterowania;
  • dojazd do/z pracy;
  • sklepy itp. są w odległości 3 – 4 km.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-sezonowa-prace-w-holandii-przy-zbiorach-truskawek-malin-jezyn-i-pora-od-kwietnia-2020-s-hertogenbosch/

Przeczytaj cały wpis

Link to post

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Create New...

Important Information

Przeglądając, użytkując naszą stronę zgadzasz się na nasze warunki