UA-101272411-1 Jump to content
Co nowego?
  • Zapraszamy!
  • Polacynaskasach
  • Bezpłatne ogłoszenia
  • Forum
  • Artykuły
  • Czytelnia
Sign in to follow this
Admin

Bez języka fizyczna praca Niemcy dla par od zaraz przy wykładaniu towaru w sklepie z Hamburga

Recommended Posts

Admin

Do fizycznej pracy w Niemczech poszukiwane od zaraz osoby także bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par w sklepie na terenie Hamburga przy wykładaniu towaru. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1960 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca w sklepie, która polega na przeprowadzaniu kontroli jakości, sprawdzaniu dat ważności produktów, a także na zdejmowaniu produktów przeterminowanych, wykładaniu nowego towaru oraz zmienienie ekspozycji i aktualizowanie cen;
  • pracownik będzie również wycierał półki, wywoził produkty na sklep oraz dbał o czystość w alejkach sklepowych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • elastyczność, samodzielność;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • zdyscyplinowanie;
  • dokładność, energiczność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie płatne gotówką albo przelewem;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony z możliwością przedłużenia;
  • pomoc przy formalnościach;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora;
  • szkolenie pracownicze;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • pracę do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Praca w sklepie, Hamburg 07/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-fizyczna-bez-jezyka-w-sklepie-od-zaraz-przy-wykladaniu-towaru-hamburg/

Przeczytaj cały wpis

Link to post

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Create New...

Important Information

Przeglądając, użytkując naszą stronę zgadzasz się na nasze warunki