UA-101272411-1 Jump to content
Co nowego?
  • Zapraszamy!
  • Polacynaskasach
  • Bezpłatne ogłoszenia
  • Forum
  • Artykuły
  • Czytelnia
Sign in to follow this
Admin

Bez znajomości języka sezonowa praca w Anglii od zaraz przy zbiorach warzyw szklarniowych Cambridge

Recommended Posts

Admin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii przy zbiorach warzyw szklarniowych (pomidorów i papryki). Zatrudnienie sezonowe w Cambridge bez języka z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Cambridge.

Wynagrodzenie: od 9,20 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna w szklarni, gdzie zadaniem będzie zbieranie oraz pielęgnowanie pomidorów i papryki;
  • pod koniec kontraktu obowiązkiem będzie wykonywanie prac związanych z porządkowaniem szklarni.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • dostępność od zaraz, dlatego oferta skierowana głównie do osób, które przebywają już w Anglii;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie znajomość języka oraz posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • na miejscu po podpisaniu umowy będzie możliwość wzięcia zaliczki.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: adam.bednarczyk82@interia.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-sezonowa-praca-w-anglii-bez-jezyka-przy-zbiorach-warzyw-szklarniowych-w-cambridge-2020/

Przeczytaj cały wpis

Link to post

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Create New...

Important Information

Przeglądając, użytkując naszą stronę zgadzasz się na nasze warunki