UA-101272411-1 Jump to content
Co nowego?
  • Zapraszamy!
  • Polacynaskasach
  • Bezpłatne ogłoszenia
  • Forum
  • Artykuły
  • Czytelnia
Sign in to follow this
Admin

Bez znajomości języka sezonowa praca Norwegia od zaraz zbiory borówki 2020 w Jessheim

Recommended Posts

Admin

Zatrudnienie 2020 na plantacji w Jessheim bez znajomości języka. Przy zbiorach borówki potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Norwegii. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jessheim.

Wynagrodzenie: od 115 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na plantacji przy ręcznym zbieraniu borówki amerykańskiej;
  • praca sezonowa.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • zaletą będzie posiadanie statusu ucznia bądź studenta;
  • mile widziane doświadczenie przy zbiorach.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach kempingowych dla osób, które wypracowywały normy godzinowe;
  • zatrudnienie przez agencję pośrednictwa pracy;
  • solidnego pracodawcę;
  • uczciwe warunki zatrudnienia;
  • norweską umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe.