UA-101272411-1 Jump to content
Co nowego?
  • Zapraszamy!
  • Polacynaskasach
  • Bezpłatne ogłoszenia
  • Forum
  • Artykuły
  • Czytelnia
Sign in to follow this
Admin

Przy zbiorach warzyw od zaraz oferta sezonowej pracy w Szwecji bez języka 2020 Helsingborg

Recommended Posts

Admin

Na farmie z Helsingborg poszukiwane od zaraz osoby do sezonowej pracy w Szwecji. Zatrudnienie przy zbiorach warzyw także bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Helsingborg.

Wynagrodzenie: 9,50 € na godz., a dla kierowcy ciągnika i prowadzącego – 10,50 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie zbieranie warzyw, takich jak: kapusta, kalafior oraz ziemniaki.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • znajomość języka angielskiego albo niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • dobra kondycja fizyczna, a także przygotowanie do pracy fizycznej na farmie;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • zaletą będzie prawo jazdy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • transport do/ze Szwecji;
  • przynajmniej 50 godzin pracy w tygodniu;
  • bardzo dobre warunki finansowe. ;
  • odzież roboczą.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą sezonową mogą się zgłaszać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-na-farmie-warzywnej-helsingborg-szwecja,oferta,7545326

Przeczytaj cały wpis

Link to post

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Create New...

Important Information

Przeglądając, użytkując naszą stronę zgadzasz się na nasze warunki