UA-101272411-1 Jump to content
Co nowego?
  • Zapraszamy!
  • Polacynaskasach
  • Bezpłatne ogłoszenia
  • Forum
  • Artykuły
  • Czytelnia
Sign in to follow this
Admin

PracaBez znajomości języka sezonowa praca Dania od zaraz przy zbiorach kapusty 2020

Recommended Posts

Admin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Danii przy zbiorach i cięciu kapusty. Zatrudnienie 2020 także bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 7000 PLN netto na mc, czyli 6100 PLN podstawy oraz 900 PLN pieniędzy wakacyjnych.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 7.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy cięciu oraz zbiorach kapusty, sałaty i jarmużu (norma godzinowa wynosi 16 skrzynek po 30 sztuk);
  • zadaniem będzie także pielenie warzyw, a także zakładanie siatek ochronnych;
  • pracownik będzie również wykonywał inne prace rolno-produkcyjne.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć wykonywania pracy fizycznej a różnych warunkach atmosferycznych;
  • wysoka kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania;
  • pomoc administracyjna na miejscu;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia, a także podjęcia pracy w następnych sezonach;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • możliwość wzięcia zaliczki na poczet wynagrodzenia, ale w wysokości, która nie przekroczy 3000 DKK na kwartał.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz dostępny na stronie: www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%101

Źródło: www.pf-gruppen.com/oferty-pracy-w-danii/rolnictwo/r-34-zbi%C3%B3r-kapusty

Przeczytaj cały wpis

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Create New...

Important Information

Przeglądając, użytkując naszą stronę zgadzasz się na nasze warunki