Skocz do zawartości

Polacynasaksach Prześwietlamy trendy. Modny olej kokosowy. Artykuły

Rynek spożywczy często zaskakuje nas nowościami. W ostatnim czasie hitem stał się olej kokosowy wykorzystywany zarówno w branży kosmetycznej i spożywczej. Jak go mądrze i świadomie używać przygotowując swoje ulubione potrawy? Komu jest polecany i jakie ma właściwości odżywcze?
Czytaj dalej

Polacynasaksach Zadbaj o anonimizację danych osobowych przed wejsciem do RODO Artykuły

Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (tzw. RODO), które zacznie obowiązywać już za pół roku, stanowi ogromne wyzwanie dla właścicieli firm. Nowe przepisy obejmą wszystkich przedsiębiorców, przetwarzających dane osobowe w sposób zautomatyzowany, niezależnie od branży czy skali działalności. Co się zmieni po wejściu w życie nowych przepisów? Na co przedsiębiorcy korzystający z systemów IT do zarządzania kadrami powinni zwrócić szczególną uwagę?
Czytaj dalej

Polacynasaksach Odszkodowania za błędy medyczne o czym warto wiedzieć Artykuły

Co roku rośnie liczba spraw związanych z popełnianymi przez lekarzy błędów. Wynika to przede wszystkim z rosnącej świadomości pacjentów o przysługujących im prawach w zakresie ubiegania się o odszkodowanie. Stowarzyszenie Primum Non Nocere szacuje, że rocznie w Polsce dochodzi do 20-30 tysięcy błędów spowodowanych przez medyków.
Czytaj dalej

Polacynasaksach Lepiej pracować czy wyjechać na wakacje Artykuły

Na tegoroczne wakacje wyjedzie ponad 16 mln Polaków, z czego większość to osoby młode w wieku 18-29 lat. Jednak wakacje to nie tylko okres wypoczynku, ale też okazja do zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych. Ilu z nich się na to zdecyduje i czy warto?
Czytaj dalej

Polacynasaksach Klienci Orange z ubezpieczeniem do Europe Assistance Artykuły

Orange przygotowało dla swoich klientów możliwość skorzystania ze specjalnej oferty ubezpieczenia podróżnego za pomocą aplikacji BeforeYouGo. Specjalne kody rabatowe będą dostępne na Platformie Moje Okazje zarówno z poziomu strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej Mój Orange. Za realizację świadczeń ubezpieczeniowych odpowiada firma Europ Assistance Polska.
Czytaj dalej
Co nowego?
  • Bieżące informacje portalowe
  • Witamy na stronie Polacynasaksach.pl. Uruchomiliśmy dział z artykulami , stopniowo będą podpinane kolejne aplikacje.Zapraszamy
mleczko

Kiedy światła już pogasną...dobranoc...

Rekomendowane odpowiedzi

Skorpion

Dzien sie zakonczył i nie powiem ze bede za nim tesknic!!Dobranoc

23658901_685007605021306_7216152023588689885_n.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dobranoc :)  A dla grzebajły :)  wytrwałości i owocnej pracy :) .

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Widze jak forum pieknieje . Co za art. !!!  tylko czytac , czytać, czytać.  Jestem dzisiaj padnieta w dzień snieg dodawał mi siły a teraz powietrze ze mnie zeszło. :( . Spokojnej nocy . Do jutra .

DSC06338.JPG

DSC06339.JPG

DSC06340.JPG

DSC06344.JPG

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Magrat

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie...Co to z tym serwerem będzie.

Dlatego jeszcze trochę posiedzę .

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dobranoc chce mi sie już napisać. Cos załamkę mam :( . Jestem wrazliwa :( na stan zdrowia podopiecznego . Jak jest dobrze,  to zyć mi sie chce . A jak cos mu dolega, to ja tez odchoruję. Nie mogę tego się wyzbyć.  Sa osoby wrażliwe na stan pogody czy pory roku a ja mam przypadłość nazwałabym to " opiekunkową ".

Miłych sennych marzeń życzę .:biggrin:

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dobranoc , niech wam się dobre rzeczy snią . Ja jestem zmeczona, nie pracą, ale siedzeniem bezczynnym . Dobrej nocy i do jutra . Juz grzebię w wiosennych i letnich albumach . Moja róża  w ogrodzie . Ładna, co ? Humor mozna sobie poprawić.

25 czerwca przyjechalam do domu 2016 r 003.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dobranoc, spokojnej nocy . Sobie tez tego życzę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mleczko

Dobranoc - mam ostatnio wrażeń moc. Już widzę świateło i to światełko wskazujące drogę do domu . Cieszę się z dobrze wykonanego zadania i tym akcentem kończe pracę w opiece. Nie znaczy to jednak, że spoczne w domu na laurach, co to to nie. W maju 2018 r wracam i będę pracowała w innym charakterze.  Spokojnej , długiej nocy .

DSC06535.JPG

DSC06579.JPG

DSC06597.JPG

DSC06601.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

UA-101272411-1

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając, użytkując naszą stronę zgadzasz się na nasze warunki