UA-101272411-1 Jump to content

Polacynasaksach ....Każdy ma swój Everest.... Blogosfera

O BLOGU Wiele różnych słów można napisać o górach. Można je kochać lub przeklinać.Czasem - być obojętnym , nie odczuwać ich magii. Ale w jakimś sensie - każdy jest człowiekiem jakiejś góry - realnej lub tej w przenośni. Jeśli tylko dąży do osiągnięcia ,,swojego '' szczytu. Więc - każdy ma swój Everest . Ten cytat Norgaya Tenzinga , który wraz z Edmundem Hillarym jako pierwsi zdobyli Mt. Everest dedykuję wszystkim , którzy się wspinają - lub tylko wędrują.
czytaj dalej

Polacynasaksach Jeden trefny pacjent rozwali cały szpital Artykuły

"Nie mamy masek, nie mamy rękawic, kończą się testy. Kiedy będą?!" – dzwonimy do koordynatora, wyznaczył go minister zdrowia. "Nie wiem, nie wiem, nie wiem. Sorry" – słyszymy. Dociera do nas, że możemy liczyć już tylko na siebie, że"góra" już dawno nas wystawiła. Zapada 10 minutowa cisza. – Mam maszynę do szycia – odzywa się nagle ordynator.
czytaj dalej

Polacynasaksach Stop dezinformacji!  Artykuły

Niedawno ruszyła strona internetowa obalająca mity i doniesienia związane z koronawirusem. Wspomaga ludzi w oddzieleniu faktów od mitów, podaniem solidnych źródeł wyjaśniających problematykę Nie ma związku między koronawirusem a technologią 5G. W UE obowiązują najsurowsze na świecie normy ochrony konsumentów. Dlatego możemy spokojnie wejść do sklepu i bez obaw kupić potrzebne rzeczy, nie zastanawiając się nad tym, czy na pewno są one bezpieczne. Technologia 5G spełnia surowe europejskie standardy. Tak naprawdę europejskie standardy są dużo surowsze niż standardy wymagane zgodnie z międzynarodową wiedzą naukową. A to dlatego, że w UE człowiek jest zawsze na pierwszym miejscu.
czytaj dalej

Polacynasaksach Spodoby na dziczyznę-patent Mozah Przepisy

....magia przypraw i kulinarnej precyzji....
czytaj dalej
Co nowego?
  • Witamy na stronie
  • Polacynasaksach.pl
  • Polacynasaksach.pl
Aniak

szukam

Recommended Posts

Aniak

Zmienniczki to ja nie szukam - bo nie miałabym sumienia komuś wcisnąć to co tutaj jest , szukam pracy , prywatnie , po niemiecku mówię dobrze , płynnie , nie pracuję z podopiecznymi z dużą demencją - po doświadczeniach z jednym z pacjentów , który przywalił mi taboretem - ja się po prostu boję . Pracowałam z osobami po przebytym wylewie , diabetykami oraz z osobami z Parkinsonem. 7 pełnych lat doświadczenia w zawodzie opiekunki .

Jak ktoś , coś .... to dajcie znać . Jestem wolna jak ptak od 1 maja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kajtkowa

AniuK, krewni i znajomi królika , czyli niemieckiej rodziny hihi :)  czasem pytają czy kogoś nie znam, bo jacyś tam znajomi szukają do matki-ojca.

O warunki zatrudnienia trzeba się z nimi dogadywać, ale są elastyczni i nie chcą żadnej firmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
developer11

W sprawie firmy , która poszukuje opiekunek, proszę się skontaktować z administracją, wtedy ogłoszenie zostanie zamieszczone w odpowiednim miejscu, bądź proszę zamieszczać ogłoszenie o pełnej treści w miejscu do tego przeznaczonym-dział "Dam pracę". Ogłoszenie powinno zawierać więcej szczegółow w tym siedzibę firmy, dane kontaktowe i szczegółową ofertę.

Obecne usuwam.

Administrator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


This is a custom widget

próba

×
×
  • Create New...

Important Information

Przeglądając, użytkując naszą stronę zgadzasz się na nasze warunki